Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Gozd Lathes - Page 2 Welcome
Gozd Lathes - Page 2 Settings
Gozd Lathes - Page 2 Letnicasi
Gozd Lathes - Page 2 Hogwartslarge
Gozd Lathes - Page 2 Honorplace
- - -
Gozd Lathes - Page 2 Staff

 

 Gozd Lathes

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Guest
Gost




Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 19:48

Ven se je zahahljala. " Mi groziš?Uh se že tresem!! Wee! Prav, zaradi mene lahko greš po svoje...In tisto glede vaših zvezic, pozabljaš da veliko ljudi misli da je mojstru bližje, kot je sicer res. Recimo, Lucius Malfoy, moj stric. Poglej kam je padel. In kako je bila tvoja teta kaznovana za napako. Morda z mojstrovim poljubčkom? Motiš se. Poleg tega pa lahko ta hip pokličem očeta in vas pošljem na krajše počitnice. Joj kako bo vaše zvezice sram! Poleg tega- Hadelt je moj očim" je dahnila. " Moj pravi oče pa je Lucretian Malfoy, vodja Sekretariata bojnih armad in družbe, ter podminister. Kaj boš rekla na to?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 20:01

((narod si bo pisal sodbo sam. pa trenutn te sarah še zmer ne mara, venefica))

Sarah se je med razmišljanjem o šifri umirila, zato se je odločila, da gre pomagat, ker ji najbrž ni preostalo nič drugega. Nasmehnila se je, ko se je spomnila, da je enkrat na isti strani z Anette. Morda pa bo tisto z Albusom nekoč pozabljeno. Mogoče zelo kmalu. Vstala je iz Artovega naročja. "Mislim, da jo je grožnja malo ukrotila," mu je nežno zašepetala na uho. Stopila je iz šotora. "Zagrozim z odhodom, pa se ljudje kar malce umirijo," je z lažno presenečenostjo rekla. Poslušala je kaj je povedala Venfica, nato pa še sama spregovorila. "Koliko ljudi je umoril tvoj oče, me sploh ne zanima. Art naj bi bil še vedno na Mojstrovi strani, tako da napoja zagotovo ne bo deležen. Sem Sarah, ja. Znam vsega po malem. Šotori lahko ostanejo tu, saj sem prepričana, da je vsak dodal vse kar je lahko, čeprav je sedaj dvojno. In mislim, da ne bomo imeli težav, saj moj urok zvočne izoliranosti še vedno drži." Zamislila se je, kaj bi bilo dobro še opraviti ter medtem iz svojega nahrbtnička izvlekla rezervnega in celotno svojo zalogo hrane zložila vanj, saj je bil tudi ta uročen. V njem je bilo tudi precej vreč, v katere je dala iste konzerve in nato v nahrbtnik. "Vsi, ki imate kaj hrane, jo prosim prinesite sem!" Njen klic se je razlegel po celotnem taboru. "Venefica, nočna straža je moja. Mag sem. In to zmaj. Spim lahko in obenem pazim na tabor. Se pa strinjam glede urejanja. Samo najbrž ne bomo dolgo tukaj." Še vedno ni marala Ven, ampak trenutno je lahko nekako sodelovala z njo. Mrak se je že počasi spuščal na gozd. "No, jaz grem jest. Danes naj bo tako kot je, jutri pa se bomo že zmenili. Ob desetih grem stražit. In naj noben ne napade velikega rdečega zmaja, ki se bo prikazal od nikoder," je povedala, zadnje besede pa je izrekla s šaljivim tonom. Sunila je karamelizirano jabolko in vzela skodelico juhe, ki je bila še kar topla. Hitro jih je pojedla, nato pa se je vrnila k Artroisu.


((lory, theo fasu prepovd. model je spet 'pozabu' na domačo nalogo. tk, da bom njegovo početje opisvala jst. sj je reku kaj nej napišm))

Theon Stark:

Potovanj z dvernikom je bil vajen, zato ni imel nikakršnih problemov z njim. Ves čas se je držal bolj v ozadju, saj se ni rad mešal v prepire. Raje je tiho pomagal pri urokih in kletvah zaščite, malo pri postavljanju šotorov in še kje drugje. Nastanil se je v istem šotoru, kot Loryna, saj ni imel svojega šotora. Končno sta se tista Sarah in Venefica zmenili, zato si je oddahnil, saj ni bil ljubitelj kričanja in prepirov. Raje se je posvetil šifri, ki jo je našla svetlolaska. V šotoru je poiskal papir in preizkušal različne načine šifriranja in anagramov. Nikakor mu ni uspevalo, z dešifriranjem pa je nadaljeval tudi po tistem, ko je Sarah predal zalogo hrane. Poskusil je različne anagrame, a nikakor mu ni uspelo dobiti nečesa, kar bi bilo uporabno. Spotoma je jedel in razmišljal o možnostih.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime16/3/2010, 21:25

Pokimal je Sarah, ki je odsla ven, da bi Ven povedala, kar ji gre. Kaj tebi ni jasno pa tudi ne vem...Halo, ni 'glavnih' jedcev. Mogoce se tvoj ocim vazi s tem, da je Mojstru najbolj pri srcu a verjemi mi, Mrlakenstein tega clovecka se omenja ne... Z zadovoljstvom in naslado je poslusal zmerjanje, ki so si ga izmenjavale punce. Ena je dajala bolj strupene pripombe od druge in malo je se manjkalo, pa bi se steple. Zavil je z ocmi in glavo sklonil na prsi. Odlocil se je preprosto pocakati, da kreganje poneha in se pridruzi Sarah na prvi strazi.
Mehko se je nasmehnil, ko se je Sarah koncno zopet prikazala skozi sotorsko krilo. Razsiril je svoje roke in jo potegnil k sebi. "Tistale Venefica si malce prevec dovoli. In na tak jaz-sem-taglavna nacin si ne bo pridobila spostovanja. Mimogrede, imas kaj proti ce se velikemu rdecemu zmaju na strazi pridruzi se en vampir?"jo je navihano vprasal, nato pa je svoje uho prslonil ob njen vrat. Nekaj casa je samo poslusal umirjeno bitje njenega srca in se ob tem zadovoljno nasmihal. Potem ji je zasepetal na uho "Samo, ta doticni vampir je malo zejen...in bolje bo strazil potem ko ne bo vec."nezno jo je poljubil na predel vratu, kjer je imela dve majhni, napol zaceljeni ranici.
Nazaj na vrh Go down
Leo

Leo


prispevki : 28
pridružen dne : 15/11/2009
starost : 28

Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime17/3/2010, 13:26

Lea, je Ven presenetila odzadja, zato se ni niti poskušal braniti. Ko ga je klofotala, se je samo jezno poskusil zadržati. Pustil se je, da ga je privlekla do šotorov, nato pa se z zvezanimi rokami, postavil ob enega izmed njih. Nato, pa se je začel prepir. Venefica očitno ni bila priljubljena tudi med drugimi. Ko se ga je nekdo končno usmilil, ter mu z čarovnijo razvezal roke, je samo jezno premeril Venefico, glasno dejal:"TI!",pogledal besedo SEOJOTNSADEITKILKNHO, ter odšel v šotor, kjer je iz svojega nahrbtnika izvlekel knjige, odločil se je da bo nekako že razrešil ta anagram. Upal je, da bo ugotovil prej, kot drugi, predvsem prej kot Venefica.

[No, povsem kratko in jedrnato, se sploh ne mislem več ukvarjati z vsem prepirom, wi pa lahko kar naprej..]
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime19/3/2010, 17:41

Glavo si je podprla z rokam in zavzdihnila. Naenkrat je vstala in se obrnila k vsem zbraNIM. "Morda bi naredili tako, da bi se razdelili v dve skupini? Eni bi vohunili, drugi pa proizvedovali? Že imam načrt za skupini. V eni bi bili jaz, Theon, Sar, Artrois in Dysee, v drugi pa Jacob, Anette in Jacob. Ste za to?" jih je vprašala in razdelila juho po krožnikih. "Tako enostavno ne gre več. Komaj uro in pol, morda četrt smo skupaj in že imamo prepire. Morda je bila moja napaka in sem jih preveč povabila..." si je mrmrala v brado in se zazrla v ostale. "Danes bi še lahko ostali tako, saj bomo menda tako ali tako počasi šli v postelje, saj le še ura do polnoči, ampak jutri? Ste vsi za to?"
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Gost
Gost




Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime19/3/2010, 18:04

Svoj pogled je dvignil od trave med svojimi cevlji in se zazrl v Lory. "Ena vohuni, druga poizveduje? In kaj tocno je razlika, ce smem vprasati?" Zavil je z ocmi in pogledal v gozd, ki jih je obkrozal. Vedno bolj ga je mikalo, da bi kratko malo izginil. Odprava je bila skupaj se manj kot en dan, pa so se ze skoraj na smrt skregali, njihova sefica je bila zmedena, saj je v skupino dala dvakrat istega cloveka in tako dalje. Zmajal je z glavo in tiho opazoval drevesa, katerih listje je nezno plapolalo v vetru. Sam pri sebi se je malce nasmehnil, nato pa na glas dejal "Poglej, meni je vseeno kaj pocnem. Tole je tako ali tako ena sama zmeda. Sploh vemo, kaj iscemo? Poleg tega, v vohunski skupini naj bo cim manj ljudi."pri tem ji je sarkasticno pomeziknil.
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime19/3/2010, 18:09

Stresla je z glavo. "Ups, Leo," je zamrmrala. "Kaj drugega sem pa mislila? Trije so v vohunski skupini." Zmajala je z glavo. "Artrois, kaj, če bi pa ti razdelil?" ga je vprašala in si pomela oči. "Ja, prav imaš, res sem ČISTO zmedena. Enkrat sem slišala za knjigo, kjer piše kako prepoznati skrižven." je povedala in leggla na suho listje.
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Gost
Gost




Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime20/3/2010, 09:54

Anette je samo zamišljeno poslušala pogovor. "Če dovolite, bi bila jaz v vohunski skupini. V tem sem odlična.". Zlobno se je zarežala, ampak samo za trenutek, saj njihov položaj ni bil ravno smešen. "No, ker je Venefica odšla, Aneiles pa očitno sploh ne bo prišla, predlagam da z ničemer ne hitimo. Za začetek bi lahko poskusili razvozlati tisti anagram na listku. Saj se vsi strinjamo, da je anagram, kajne?". Srknila je nekaj kakava, nato pa opazila, da nekateri sploh nimajo skodelic. Pričarala jih je nekaj, nato pa razdelila. Tudi Artroisu bi jo skoraj že potisnila v roke, toda se je spomnila, da je vampir. Potem jim je vsem natočila kakav. "Seveda pa se bomo morali čim več premikati, saj dlje ko smo na enem mestu, hitreje nas odkrijejo. Tukaj lahko ostanemo kvečjemu še kakšen dan.".
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime20/3/2010, 10:58

((al je tško use skp povezat, če mi umes zamenjate temo. pa zdej nej bi biu večer))

Sarah se je držala ob strani, ko so se menili glede skupin. Anette ji je ponudila skodelico, a je odklonila. Ko je vstopila v šotor, je Artrois razširil roke in jo potegnil k sebi. "Tistale Venefica si malce preveč dovoli. In na tak jaz-sem-taglavnanačin si ne bo pridobila spoštovanja. Mimogrede, imaš kaj proti če sevelikemu rdečemu zmaju na straži pridruži še en vampir?" je navihano vprašal in naslonil svoje uho na njen vrat. Sarah se je nasmehnila. "Seveda se mi lahko pridružiš," je z lažnim ogorčenjem odvrnila. Tiho ji je zašepetal na uho. "Samo, ta dotični vampir je malo žejen...in bolje bo stražil potem ko ne bo več." Nežno je poljubil že precej zaceljeni ranici. Sarah se je nasmehnila. "Saj smo v gozdu... Zagotovo boš hitro ujel kakšno žival..." je naivno začela govoriti. Opazovala je kako se je namrščil in se zarežala. "Saj te samo zafrkavam, no," je rekla in zavila z očmi.
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime2/4/2010, 18:59

Zazrla se je v drevje okrog sebe in žalobno prhnila. "Lahko noč vsem" je sporočila in odšla v svoj šotor, kjer še dolgo ni mogla zaspati. No, ker je Venefica odšla, Aneiles pa očitno sploh ne bo prišla, predlagam da z ničemer ne hitimo. Za začetek bi lahko poskusili razvozlati tisti anagram na listku. Saj se vsi strinjamo, da je anagram, kajne? Mežikala je v platno na sabo in po glavi so ji rojile besede, ki so jih prej izrekli njeni 'sodelavci' pri tej nalogi.
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Sponsored content





Gozd Lathes - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gozd Lathes   Gozd Lathes - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Gozd Lathes
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv-
Pojdi na: