Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Welcome
Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Settings
Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Letnicasi
Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Hogwartslarge
Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Honorplace
- - -
Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Staff

 

 Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)

Go down 
+5
Rain Sapphire Immortally
Annabella Marcia Seymour
Scarlett James
Relyx
Layla
9 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Nathaniel Fox

Nathaniel Fox


prispevki : 11
pridružen dne : 21/06/2010

Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime2/7/2010, 11:41

Nathaniela je glas, ki ga je ogovarjal, zmedel. "Hej. Sem Nathaniel, Nathaniel Fox," mu je rekel in se obrnil proti njemu. "Ti pa si?" ga je vprašal in ga premeril od glave do peta. Čudno mu je bilo, da se še ura obrambe ni začela. Ker ni imel delati kaj drugega, je počakal gryfondomovca da mu odgovori.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime2/7/2010, 12:30

Eira je tekla in tekla. Končno je prišla do učilnice obrambe pred mračnimi silami, je lahkotno odprla vrata ter odšla do učiteljeve mize. " Prosim, da mi oprostite, da sem zamudila. Zaspala sem moje cimre pa me niso zbudile, ampak so me raje pustile spati." Bilo ji je krajno neprijetno saj je cel razred buljil vanjo. Opazila je dva ljubka fanta. Miza zraven je bila prosta, zato je svoje stvari odložila nanjo in se usedla. " Živjo je rekla blondincu na levi. Jaz sem Eira Serafina Knight. Ampak lahko me kličeš samo Eira. " Iz torbe je vzela zeleno-rjav učbenik papir, pero in palico. Nasmehnila se je fantoma in čakala na odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Ewan Jim Perry

Ewan Jim Perry


prispevki : 8
pridružen dne : 28/06/2010
starost : 27
kraj : Ljubljana

Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime2/7/2010, 20:40

Ewan je odgovoril Nathanielu:"Jaz sem Ewan Perry." Nato se je obrnil k dekletu in jo pozdravil. Upal je, da se bo spoprijateljil z njo in jo bolje spoznal.
Nazaj na vrh Go down
Nathaniel Fox

Nathaniel Fox


prispevki : 11
pridružen dne : 21/06/2010

Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime2/7/2010, 20:57

Nathaniel je zatopljeno gledal skozi okno v učilnici obrambe, ko ga je zmotil nek ženski glas. Opazil je, da je v učilnico vstopila nova učenka iz Drznvraana. Vsaj tako je sklepal. "Hej Eira. Jaz sem Nathaniel," ji je še rekel, nato pa ošvrkil z pogledom Ewana in se obrnil nazaj proti klopi in začel vrteti svojo palico med prsti.
Nazaj na vrh Go down
Crystal Alyss Parker

Crystal Alyss Parker


prispevki : 3
pridružen dne : 29/06/2010
starost : 23
kraj : Bradavičarka

Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime3/7/2010, 05:58

Crystal je vsa zasopla od teka prispela v učilnico. "Oprostite, ker sem zamudila." Je rekla in sedla k mizi, ki je bila najbližje vratom. Pripravila si je vse potrebno. Ko je videla nekaj Spolzgadovcev, je skoraj bruhnila v smeh. "Kaj sploh delajo tukaj Spolzgadovci, če je pa nihov dom znan o temni magiji." Je rekla čisto po tiho, da je ni nihče slišal. Zbrano se je zazrla v profesorja.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime3/7/2010, 08:18

Eira se je zazrla v Ewana in se smehljala. Fanta sta ji bila res všeč. Čez nekaj trenutkov pa je njeno premišljevanje ustavilo dekle, ki je ni poznala. Sedela je sama. Prav tako Crystal. Tiho se je ozrla k njej in ji rekla " Hej, jaz sem Eira. Če hočeš lahko sediš z menoj. Iz polovice mize je vzela svoje pero in učbenik ter ga prestavila na drugo stran. Dekle, ki je bila nekoliko večja od nje je vstala. Njeni dolgi lasje so ji zaplapolali. Oblečen je imela dolg rdeče-črn plašč z Gryfondomskim znakom. Nasmehnila se ji je. Eira se je počasi obrnila k Ewanu, ter začela na list papirja pisati. Dragi Ewan! Bi šel danes popoldne k term metlam na kavo ali maslenušek? Zelo rada bi te bolje spoznala. Obrnila se je k Ewanu in mu izročila pismo. Samo upala je lahko, da bo rekel ja.
Nazaj na vrh Go down
Crystal Alyss Parker

Crystal Alyss Parker


prispevki : 3
pridružen dne : 29/06/2010
starost : 23
kraj : Bradavičarka

Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime3/7/2010, 11:53

Crystal je slišala nek glas. Bila je Eira, ki jo je vprašala, če bi sedela z njo. "Seveda." Je privolila Crysta in se presedla k Eiri. Za razliko od nje je bila Eira Drznvraanovka. nasmehnila se je.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime4/7/2010, 09:37

Obrnila se je k Crystal in se ji nasmehnila. " In od kod prihajaš, in koliko si stara?" jo je vprašala in v zvezek začela risati svojo družino. Resnično jih ni niti toliko pogrešala kakor drugi učenci. Le čutila se je nekoliko oddaljeno od vseh lepih trenutkov, ki so jih preživeli skupaj.
Nazaj na vrh Go down
Ewan Jim Perry

Ewan Jim Perry


prispevki : 8
pridružen dne : 28/06/2010
starost : 27
kraj : Ljubljana

Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime5/7/2010, 09:06

Ewan je na listek odpisal Lahko bi se zmenila po pouku in ji vrnil listek. Potem se je naslonil na naslonjalo stola in pričel razmišljati.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime5/7/2010, 13:49

Eira se je raz žarela. Tako lep fant jo je povabil ven. Vzela je pero in začela pisati " Mislim, da bi bilo to enkratno. Komaj čakam, da te spet vidim. Dobiva se v Circe&Seth. Se pravi v tisti manjši sobici. Vredu? Saj misli, če še ne veš kje je to greš preprosto v grad in nato nad ječami. Boš videl. Mwa." Zmečkala je listek in ga po nesreči vrgla Ewanu v glavo. Tiho se je zahihitala in mu poslala poljubček. Začela je premišljevati kako bi bilo v njenem objemu. Tip ji je bil res všeč in grozno bi se počutila, če bi zapravila tako lepo priložnost.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)   Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami) - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Učilnica OPMS (Obramba pred Mračnimi silami)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Učilnica urokov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv-
Pojdi na: