Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Dvorana za Spomladanski ples Welcome
Dvorana za Spomladanski ples Settings
Dvorana za Spomladanski ples Letnicasi
Dvorana za Spomladanski ples Hogwartslarge
Dvorana za Spomladanski ples Honorplace
- - -
Dvorana za Spomladanski ples Staff

 

 Dvorana za Spomladanski ples

Go down 
+6
Allison Narcissa A. Moon
Emma
Evan Swarovski
Merlin
Layla
Elise Lafayette
10 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime24/3/2010, 18:49

Pravzaprav je izraz dvorana kar malce neprimeren, saj je prostor pravzaprav velika terasa na prostem. Z nje se vidi ves Bradavičarski park in tudi jezero. Na eni strani terase je vhod v manjšo sobo, kjer so mizice za večerjo, na terasi pa so ob ograji postavljeni pulti za pijačo. V enem kotu je orkester, na sredini pa je velik prostor za plešoče parčke. Tisti del ob vhodu v notranjost je prekrit s platneno streho, plesišče in barčki pa so pod zvezdnatim nebom. Vse okrasje je v svetlih zelenih in rozastih barvah, ki predstavljajo travo in cvetje. Notranji del je po stenah ovešen s pisanimi trakovi, na vsaki mizi pa je kupček menijev, ki jim enostavno poveš, kaj bi rad, skozi mizo pa se pojavi tvoja jed, saj stvar deluje na isti način kot v Veliki dvorani.
Nazaj na vrh Go down
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 16:38

((se bom pa jaz prva narisala Razz ))

Elise je previdno pokukala v Veliko dvorano in na svoje veselje ugotovila, da v njej še ni nikogar. Popolno! Nekaj Spolzgadovcev je z zabavo začelo že pred uradnim delom, zato je bila mlada čarovnica ljubko okajena. Smuknila je proti šanku, a se na pol poti sunkovito ustavila, saj je šele takrat opazila kakšno je okrasje. "Roza..." je sama pri sebi zmajala z glavo, potem pa hitro nadaljevala proti cilju. Nosila je kratko črno obleko, ki se je zavezala okrog vratu in končala tik nad koleni, pri tem pa puščala skoraj cel hrbet gol. Še enkrat je preverila, da je res sama, potem pa privzdignila krilo.
Na zunanjem delu stegna je imela pod podvezico zataknjeno palico in pomanjšano stekleniško Ognjenega viskija. Dobro, pol stekleničke. Zamahnila je s palico in stekleničko vrnila v prvotno velikost. Malo viskija je dodala punču, malo bučnemu soku in še malo tisti čudni roza pijači za katero sploh ni hotla vedeti kaj je. Viskija je ostalo še za dober požirek, ki ga je na dušek spila, potem pa radirnila prazno steklenico in palico zataknila nazaj za podvezico. Poravnala si je krilo, potem pa odstopicljala proti hrani, da bi ugotovila s čim se lahko poigra. Tuhtala je kaj bi bilo najbolj uročiti, da bi se začelo zaganjati v čarovnike, ko bi segli po dotični hrani.
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 17:47

"Cccc, ne potrebujemo hrane, ki bi nam povzročala težave," je zagodla, ko je opazila kako neznana punca opazuje hrano. Bila je predstavnica in je morala pomagati okrasiti dvorano, kasneje, pa je nekaj šarila za šankom. Najbrž je ni opazila, ko je ugotavljala, ali je kdo notri. "Viski v pijačah je v redu, hrano pa res pusti pri miru." Nasmehnila se je potem pa malce pomislila. "Za moje pojme si dodala premalo viskija, tamle za šankom sta pa še dve polni steklenici. Grem ponju." Resda je ponavadi igrala pridno Gryfondomovko, prva ideja neznanke pa ji je bila takoj všeč. "Aja, sem pa Sarah, Gryfondomovska predstavnica," je še rekla in hitro stekla po Ognjeni viski. Najbrž ga je tja dal kakšen učitelj, za starejše pač. Ampak ni pričakoval, da bo ravno Sarah iskala zaboj maslenuška, ki bi moral biti na spodnji polici. Hitro ju je pobrala in pomahala z njima. "Peinopeino Ognjeni viski," je zašepetala, da sta ji steklenici sledili in v vsako pijačo dodala precej več viskija, kot ga je neznanka.
Nazaj na vrh Go down
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 18:29

"Niti borovničevih tortic, ki bi ugrniznile v nos?" je Elise nedolžno povprašala dekle, ki je pristopilo k šanku. Od kje hudiča se je vzela?! Morala bi malo bolje pogledati, ampak kaj ko ji je viski vzel malenkost razsodnosti. Odobravajoče je zrla za temnolasko, ki je odhitela po dodatno zalogo alkohola. Končno sorodna duša, ki pijači dodaja alkohol, namesto, da bi se po kozarcu navadnega punča hihitala in obešala po tipih kako da je pijana.
Ko pa je povedala, da je predstavnica Gryfondoma, bi Elisina čeljust skoraj treščila na tla. Predstavnica Gryfondoma v sokove vliva Ognjeni viski. No ZDAJ je pa vse videla! Hitro je stresla z glavo in se odločila, da jo bo raje kasneje izprašala kako da je čisto normalna, če je vendar v Gryfondomu. Ali pa ni čisto normalna in gre samo za kakšen trik ter se bo že čez nekaj sekund začela vrešče hihitati?! 'Oh Elise, resno no...'
Vzela je kozarček in poskusila izboljšani punč ter zadovoljno prikimala. "Mnogo bolje," se je nasmehnila. "Jaz sem pa Elise Lafayette, iz Spolzgada, ampak nisem predstavnica," se je predstavila še sama. Srknila je še en požirek punča, potem pa izpod podvezice zopet izvlekla svojo palico. "Ampak zdaj se viski čuti. Mislim, da bo veliko bolj zabavno, če ne bodo vedeli, da pijejo alkohol. Pa še profesorji se ne bodo spravili menjati sokov z brezalkoholnimi." S palico je zaokrožila nad vsako izmed dodelanih pijač in z urokom odstranila vonj ter okus Ognjenega viskija.
"Eno vprašanje, dokler sem še v stanju, da si zapomnim odgovor. Zakaj je dvorana roza?" je previdno vprašala. Mogoče se bo pa v tem izkazala Sarahina norost - lahko da ji je všeč roza barva.
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 18:42

"Niti borovničevih tortic, ki bi ugriznile v nos?" je nedolžno vprašala neznanka, Sarah pa je zmajala z glavo. "Raje ne, ker bomo predstavniki precej nasrkali v tem primeru." Videla je, da je dekle precej šokirano ob omembi doma. "Tudi taki se najdemo v Gryfondomu, ja," je uvidevno prikimala z glavo. Opazovala jo je, ko je poskusila punč in zadovoljno prikimala. "Mnogo bolje," se je nasmehnila. "Jaz sem pa Elise Lafayette, iz Spolzgada, ampak nisem predstavnica," se ji je predstavila neznanka. "Ampak zdaj se viski čuti. Mislim, da bo veliko bolj zabavno, če ne bodo vedeli, da pijejo alkohol. Pa še profesorji se ne bodo spravili menjati sokov z brezalkoholnimi." "Tole res ni v redu, ja," je pokimala ob njeni trditvi in hotela urediti stvar, ko jo je Spolzgadovka prehitela ter poskrbela za to. "Eno vprašanje, dokler sem še v stanju, da si zapomnim odgovor. Zakaj je dvorana roza?" je Elise previdno zastavila vprašanje. "Ne me vprašat. Trapasta domislica profesorjev. Boljša bi bila bledo oranžna ali vijoličasta. Rozasta je neumna barva. Ampak tako nam je bilo rečeno in tako mora biti, čeprav bi res raje malce popravila vse skupaj," je z rahlo žalostnim pogledom odgovorila, saj res ni bila ljubiteljica rožnate.
Nazaj na vrh Go down
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 18:58

"Uh sploh nočem vedeti kateri od njih se je to spomnil," je Elise zmajala z glavo. Nepričakovano je v njene misli šinil Arron, ki se na vse pretege trudi za roza okrasitev. Potrebna je bila velika mera samokontrole, da ni padla v bučen smeh. Prav zanimalo jo je ali se jim bo pridružil pri zabavi ali pa se bo zaklenil v svoj kabinet, da ga ne bi slučajno kdo pripravil do plesa.
"Hm... Lahko me za nekaj minut pustiš samo pa popravim tole zmoto. Lahko se greš prepričat, da bo tvoj soplesalec primerno oblečen ali pa napudrat nos ali pa kaj podobnega. Vsak izgovor bo dober," se je nasmehnila. Imela je kar nekaj idej kako bi lahko okrasila dvorano, ampak danes ni bil primeren večer, zato se je omejila zgolj na spreminjanje barve. "Z veseljem prevzamem vso krivdo, če bi se slučajno znašla v težavah," je dodala in izvedla eleganten poklonček. Huh čez nekaj ur ji taka akrobacija sigurno ne bo več uspela.

((no folk ne bit zdej leni pa pridte na zabavo Very Happy al še tuhtate kaj oblečt? Razz ))
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 19:23

Poravnal si je crni, brezmadezni smoking in si do konca zavezal metuljcka, nato pa je zaprl kovcek in se spustil po stopnicah. Pokimal je se nekaj fantom, ki so cakali na svoje spremljevalke v dnevni sobi, nato pa zapustil Spolzgad in odkorakal po hodniku. Sam pravzaprav ni bil zmenjen z nobeno punco, saj se je vedno naslo dovolj deklet, ki so hotele plesati z njim. Namuznil se je in odsel se po velikem stopniscu, nato pa obstal pred ogabno okrasenimi vrati v plesno dvorano. Oh prosim lepo no. Pa ne roza!je v obupu vkliknil njegov notranji glasek. A take zabave se vseeno ni splacalo zamuditi samo zaradi okrasja, zato si je se enkrat poravnal svoj obleko, nato pa odrinil vrata v pricakovanju, da bo vstopil na zabavo v polnem razmahu. Preseneceno je obstal, ko je ugotovil, da sta v dvorani pravzaprav samo dve punci. Izraz presenecenja je pocasi nadomestil izraz zaskrbljenosti, ko je dejstvo, da sta to dve dekleti, ki ju pozna, priplavalo do njegovih mozganov. Saj teoreticno je tako ali tako poznal pol sole, a obe punci sta trenutno mislili, da je z njima. Hm. Hmhmhm.je njegove misli izrazil glasek, nato pa se je potuhnil nekam v globine njegove glave. No, ce je ze prisel semkaj, pac lahko stvar tudi izpelje do konca. Navsezadnje vendarle ni amater. "Zivjo."je pozdravil Elise in Sarah, ki sta zavzeto klepetali o bogvecem.
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 19:35

"Uh sploh nočem vedeti kateri od njih se je to spomnil," je Elise zmajala z glavo, Sarah pa se je namuznila. "Enako," je pritrdila. "Hm... Lahko me za nekaj minut pustiš samo pa popravim tole zmoto. Lahko se greš prepričat, da bo tvoj soplesalec primerno oblečen ali pa napudrat nos ali pa kaj podobnega. Vsak izgovor bo dober," je z nasmehom povedala. "Dobra ideja. Res grem, ker tole ni znosno," je prikimala, nato pa dodala še nekaj. "Grem 'preverit,' če se zunaj slučajno ne afnajo," je rekla in se nasmehnila. "Z veseljem prevzamem vso krivdo, če bi se slučajno znašla v težavah," je še dodala Elise in se elegantno priklonila. "Hvala," je rekla in se skoraj zaletela v Artroisa, ki se je pojavil s krattkim "Živjo." Sarah se je nasmehnila. "Hojla Art. En nasvet. Elise misli preurediti dvorano, če bo pa kateri od predstavnikov slučajno v dvorani, bo nasrkal. Greva poskrbet za red med čakajočimi učenci," je rekla in mu pomignila z glavo naj pride, ko je že bila na poti proti vratom.
Nazaj na vrh Go down
Layla

Layla


prispevki : 136
pridružen dne : 15/03/2010
starost : 28

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 19:37

Layla je vstopila v dvorano in v njej zagledala le dve učenki. Nobene še ni spoznala, zato se ji ni mudilo k njima. Na sebi je imela oblečeno svetlo zeleno obleko, ki ji je segala do malo nad koleni. Imela je dve plasti skoraj prosojnega blaga, zato je bila zelo lahka, kot nalašč za spomladanski ples. Naramnice je imela na ramenih zavezane v pentlje, okoli vratu pa je imela tanek zelen trak, na katerem je bila bela vrtnica iz blaga. Okoli gležnja so se ji ovijali črni traki, s katerimi si je lahko obula svoje visoke petke. Na stranski strani podplata pa so se bohotile barvaste pikice, med katerimi se je skrivalo tudi par diamantkov, ki so se lesketalu v soju svetlobe.
Lase je imela spete na vrhu glave, par kodrov pa ji je prosto viselo do ramen. Seveda je bila tudi namazana v stilu. Zeleno, kaj pa drugega. Ampak na očeh, na ustnicah je imela namreč samo svetlikajoč se lip gloss.
Ozrla se je okoli sebe in kar malo se ji je zmračil pogled, ko je zagledala roza barvo. Ampak vsaj zelena je še bila poleg nje.
Takrat pa je v dvorano stopil še nekdo. Obrnila se je in zagledala Artroisa. Nasmehnila se je in stopila proti šanku, kjer si je natočila nekaj punča. S kozarcem v roki je stopila k najbližji mizi in se usedla za njo. Prekrižala je noge in opazovala dogajanje okoli sebe.
Nazaj na vrh Go down
http://beware-vampire-zone.blogspot.com/
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 19:56

Elise je komaj opazno poskočila od veselja, ko je dobila dovoljenje za redekoracijo Velike dvorane. "Hvala!" je zaklicala za Sarah. Ozrla se je okrog in se za trenutek zamislila kaj bi bilo najbolje. Slučajno je ujela Artroisovo ime in mu mimogrede prikimala v pozdrav, ko ga je Sarah spravila iz dvorane. Še dobro, da se je Gryfondomovka spomnila, da je tudi on predstavnik in bi lahko bil v težavah.
Vstopilo je še eno dekle, za katero pa je sklepala, da je Spolzgadovka, zato je ni nagnala ven. Tuhtala je katero barvo bi izbrala, kar naenkrat pa je bila izbira čisto očitna. Oranžno katero pa! Ampak ne nežne oranžne... Zamahnila je s palico in vsi roza okraski so spremenili v divje oranžne. Zamahnila je še enkrat in presvetlo zeleni so se spremenili v globoko zelene. Ni se mogla upreti, zato je zamahnila še enkrat in pričarala še nekaj komaj opaznih srebrnih trakcev. Kjer je zelena, je morala biti tudi srebrna. "Se ti zdi kaj bolj?" se je obrnila k Layli in še sebi priskrbela viski-punč. "Mimogrede, kakšen se ti zdi punč?" je čisto vsakdanje vprašala. Zavrtela se je okrog svoje osi, dokler je prazna dvorana to še dopuščala.
Nazaj na vrh Go down
Layla

Layla


prispevki : 136
pridružen dne : 15/03/2010
starost : 28

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 20:10

Layla se je zazrla v neznano dekle, ki jo je vprašala, če se ji zdi dvorana po preureditvi kaj boljša. V odgovor je dvignila palec in ji pomežiknila. "Veliko bolje," je še dodala in spila požirek punča. "Precej alkoholen," ji je odgovorila na naslednje vprašanje. "Zdi se, kot da bi imel kakšen dodatek," se je izpod čela zazrla vanjo. Počasi se je vstala in ji stopila bližje. Ponudila ji je desno roko in se predstavila: "Jaz sem Layla in sem v Spolzgadu. Ti pa si?" se je zazrla vanjo in se rahlo nasmehnila. "Sklepam, da si tudi ti v Spolzgadu," je še dodala in z glavo namignila proti stropu, kjer so viseli zeleni in srebrni okraski. "Kateri letnik pa si? Jaz sem peti." Stegnila je vrat proti vratom in tiho dejala: "Ne vem, ali jih ne bo prišlo veliko, ali pa so bolj pozne vrste." Namuznila se je in čakala, da dekel kaj reče.
Nazaj na vrh Go down
http://beware-vampire-zone.blogspot.com/
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 20:16

"Še vedno se čuti alkohol? Vraga!" Elise je namrščeno še enkrat zamahnila proti punču in ostalim sokovom. Če pa zdaj ni prikrila viskija, lahko pa samo še v vodo spremeni vse skupaj. Mogoče ne bi smela priti sem opita, da bi lahko malo bolj natančno zaznala okus dopolnjenega punča.
"Elise Lafayette, tudi peti letnik," se je nasmehnila in nežno stisnila njeno roko. "Ne morem verjeti, da se še nisva srečali... Očitno ne hodiva k istim predmetom ali pa jih izmenično špricava," se je nasmehnila.
"Mislim, da so ostali zunaj in čakajo, da se vrata uradno odprejo. Jaz sem se potrudila priti malo prej, ravno zato, da sem dodala viski. Saj res - nikoli ne uganeš kdo mi je pomagal pri tem!" je vzknila, saj še vedno ni mogla verjeti, da se med Gryfondomovci najde tudi kakšen čisto priseben učenec. Oziroma v tem primeru učenka.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 20:24

Sarah se je ravno v tistem obrnila in mu, medtem, ko ga je vlekla nazaj ven iz dvorane, razlozila, zakaj to pocne. Pokimal je, napol njej, napol Elise, ki mu je namenila kratek pogled. Ustavil se je pred vrati in se naslonil na steno. Smeje se je obrnil k Sarah in potiho zasepetal "Tista soba res potrebuje redekoracijo...Me prav zanima, kaj bo naredila..."osinil jo je s pogledom in na kratko premeril njeno obleko. Mimo njiju je sla se Layla, kateri je Art malce pokimal. Ni se je splacalo ustavljati, tako ali tako pa je bila Spolzgadovka, zato bo Elise kvecjemu priskocila na pomoc. Ko je minilo nekaj minut, je z nedolznim izrazom stopil nazaj v dvorano in dekleti preseneceno pogledal "Le kdo je to naredil?"za trenutek je postal, nato pa se je nasmehnil "Odlicno je." Svoj korak je usmeril proti mizi, na kateri je bilo razpostavljeno vse, od pijace do razlicnih prigrizkov. Postregel si je s kozarcem punca in se naslonil na steno. Ozrl se je na svojo zapestno uro in srknil pozirek. "Vi rekel, da je nekdo redekoriral tudi punc, kaj?"je smeje pripomnil, nato pa dodal "Zabava se bo zacela ze cez pet minut. Res ne vem, kje se ljudje obirajo."skomignil je z rameni in naredil se en pozirek.
Nazaj na vrh Go down
Layla

Layla


prispevki : 136
pridružen dne : 15/03/2010
starost : 28

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 20:30

Layla se je nasmehnila. "Če odstraniš vonj in okus, se alkohol še vedno čuti. Vsaj jaz ga," jo je pogledala in se namuznila. "Aja, peti letnik? Smešno..." se je spačila in nadaljevala: "No ja, glede špricanja...čisto možno, ja," se je prifrknjeno nasmehnila. "Drugače pa sem bolj kot ne nova." Popravila si je pramen, ki ji je silil na oči in spila še en požirek punča. "Tista gryfondomovka, ki je bila prejle tu?" jo je vprašala in se ozrla proti vratom. "Sama še nisem spoznala nobene gryfondomovke, kar me niti ne mika," je zavila z očmi, "sem pa spoznala dve prav nadležni pihpuffovki." Kar prhnila je ob misli na njiju in upala je, da se danes ne bosta prikazali. "Čeprav sem tudi že spoznala spolzgadovko in drznvraanko, ki pa res ne vesta, kaj bi radi..." Ni spoznala ravno dobre primerke te šole... "Razen...nekdo je bil vsaj še normalen. Tale," se je obrnila k Artroisu in že ga je slišala reči: "Le kdo je to naredil? Odlično je." Glavo je obrnila proti okraskom in se nasmehnila. "Res je," je bolj kot ne, tiho rekla in pogledala Elise.
Nazaj na vrh Go down
http://beware-vampire-zone.blogspot.com/
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime28/3/2010, 20:46

"Eh, potem se pa vdam. Ne vem kako bi še drugače zabrisala sledi viskija," je Elise skomignila z rameni. Mogoče je imela pa Layla bolj občutljiv jezik in ostali niti ne bodo opazili. Sicer pa, tudi če bodo - še hitreje bodo pili, tako da bodo imeli profesorji zelo malo časa, da preprečijo popijanje.
"Ne samo Gryfondomovka, predstavnica Gryfondoma," je polglasno povedala, saj se je zunaj že slišal kraval in ni hotela, da bi kdo ujel njene besede. "Jaz sem pred Sarah spoznala samo eno in moram reči, da je bila dokaj čudna... O Pihpuffovkah pa ni treba zgubljati besed. Grem stavit kolikor guldov hočeš, da se bodo danes Pihpuffovke obnašale najbolj pijano pa čeprav bodo vse pile tisto čudno zadevo, ki nima niti kapljice alkohola." Čisto zares, zgubljeni primerki. Take učenke bi na njeni prejšni šoli po dveh dneh zaprosile za prepis, ker bi se znašle v nonstop trajajočem peklu.
Z zanimanjem je sledila Laylinem pogledu, da bi videla koga je označila za normalnega. "Tale normalen?" se je namuznila, ko je Art pristopil bliže. "Veliko stvari je, ampak o njegovi normalnosti pa nisem čisto prepričana," se je nasmehnila. Ko sta oba pohvalila novo okrasitev je izvedla še en ustrežljiv poklon in tudi tokrat ji je še uspel. V tretje sigurno ne bo več. "Ah to se tebi samo zdi, ker še rasteš!" je odvrnila na njegovo pripombo glede punča. Glede na njun odnos pripomba ni bila najbolj primerna, ampak glede na to, da je šlo za splošno znano zbadljivko, je bila prepričana, da si je ne bo nihče razlagal kako drugače.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 13:17

Ob Elisini pripombi se je zasmejal in stresel z lasmi, kaj vec pa ni reagiral. Vsi, ki so bili trenutno v dvorani, so bili dovolj pametni, da bi ob kasnem burnejsem odzivu takoj zaceli sklepati, zato ni tvegal in je ostal samo pri karajocem kazalcu. "Elise, Elise."je zmajal z glavo. "Le kako lahko ostanes pri tako primitivnih izrazih? Razpri se...,"malce je postal, da je naredil pozirek, "osvobodi svoje misli."nedolzno se ji je nasmehnil in stopil blize. En pogled na uro je bil dovolj, da je odlozil kozarec na bliznjo mizico in stopil k vratom. Siroko jih je razprl in pustil derocemu toku ucencev, da se je mimo njega zvalil v dvorano. Ucitelji so prisli zadnji, da bi nadzorovali zabavo, ceprav je lahko po obupanih izrazih na obrazih nekaterih izmed njih razbral, da so ze opustili vse upanje. Tako ali tako so se tisti bolj izkuseni zavedali, da bodo ucenci se dolgo po koncu uradne zabave imeli svoje zasebne zure, kjer jih ne bo nadzoroval prav nihce. Najbolj popularna tocka za take nedovoljene zabave je bila sobana KZTD, v katero ucitelji niso mogli, ce so si ucenci, ki so bili znotraj tako zeleli. Eden izmed profesorjev je zamahnil s palico, da je utisal studente. Stopil je na oder v kotu dvorane in si palico prislonil na vrat, da je ojacal svoj glas "Najprej se nam bodo pridruzile Sojenice, ki bodo odigrale nekaj klasicnih plesnih ritmov,"je ves navdusen vzkliknil, nato pa tisje dodal, "potem pa bodo zaigrale melodije, ki so vam blizje. Naj se ples zacne!" Stopil je z odra, v tistem pa so iz teme prikorakale stiri postave. V rokah so drzale violine in violoncela, a Art je v temi za odrom opazil obrise bobnov in elektricnih kitar. Zarezal se je in se vrnil k mizici, kjer je pustil svojo pijaco.

(here you go Very Happy let's get the party started Razz)
Nazaj na vrh Go down
Layla

Layla


prispevki : 136
pridružen dne : 15/03/2010
starost : 28

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 14:37

"Dokaj normalen... Zaenkrat," se je popravila in se nasmehnila. Pogledala je Artroisa, ki je šel odpret vrata. Ko so v dvorano prihrumeli učenci, se je Layla kar malce odmaknila, da ne bi slučajno kdo priletel vanjo in jo podrl. Ob počasnem pitju punča je opazovala kraval učencev ob šanku in nekaj parčkov, ki so že plesali ob nežnih zvokih godal. Raje je odšla za svojo mizo, tam kjer je prej sedela, in opazovala dogajanje okoli sebe. Neke punce v rumenem so se kot nore hihitale skupini fantov nasproti njih. Pihpuffovke... je zavila z očmi in si preostanek punča zlila po grlu. Prazen kozarec je odložila na mizo in si z roko podprla brado. Kaj že počnem tukaj?
Nazaj na vrh Go down
http://beware-vampire-zone.blogspot.com/
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 15:16

Elise se je komaj zadržala, da mu ni vrnila odgovora na njegov dvoumen nasvet. Čeprav se je tokrat zgolj nasmehnila mu ne bo dolgo ostala dolžna. Zazrla se je proti vratom, v pričakovanju manjšega števila učencev. Gneča v avli pa jo je popolnoma osupnila in za nekaj trenutkov je obstala kot vkopana. Šele tik pred zdajci in prestrašeno kriknila in se komaj še uspešno umaknila stampedu. Pretreseno se je umaknila k mizi, ki jo je zasedla Layla in na dušek spila svoj punč. "Saj so nori," je zgroženo zmajala z glavo. Ob takem prerivanju ob šanku, ji je kmalu postalo žal, da je že brez pijače. Za nič na svetu se ne bi poskušala prebiti tja dokler so učenci zganjali tako norijo. "Ljudje vedno tako reagirajo na ples? Saj se obnašajo, kot da so bili mesece zaprti v kletkah," je dejala Artroisu, ko se jima je pridružil. Če je nameravala preživeti tale večer, je nujno potrebovala novo pijačo. "Hm... S čem te lahko podkupim, da mi priskrbiš nov punč?" se je zapeljivo nasmehnila. Njeni boki so se nežno zadeli ob njegove, zaradi česar pa si ni preveč belila glave - vsi so bili preveč zaposleni z zabavanjem, da bi kaj opazili.
Nazaj na vrh Go down
Merlin

Merlin


prispevki : 22
pridružen dne : 27/03/2010
kraj : Slovenija,

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 15:40

Merlin je ravno korakal v Avli, ko je zaslišal glasbo iz dvorane. Le kaj je to? se je vprašal in pokukal skozi velika vrata. "Ples?" se je začudil, a stopil je naprej. Učencev se je kar trlo, učitelji pa so jih lahko le poskušali umirjati.V ušesa so prihajali zvoki Sojenic, katerih velik je bil oboževalec. Počasi se je sukal sem ter tja in opazoval učence. Gibali so se v ritmu pesmi, nekateri so srkali pijačo...Skozi množico učencev pa je zagledal odraslejšega moškega, ki je bil verjetno učitelj*. Skoz množico se je poskušal zriniti in ogibati mladim, da jih ne bi motil. Lepo moker in z vonjem po maslenušku je prišel do učitelja. "Pozdravljeni," je rekel glasneje, saj bi drugače njegov glas preplavila melodija. "Tukaj sem nov. Kdo pa ste vi?" se je še zmeraj drl. Čakal je na reakcijo učitelja, ta čas pa je izvedel osnovni priklic, da bi dobil maslenušek. Počasi je srkal to izvrstno tekočino, ki mu je zmeraj godila. Zadovoljno je zavzdihnil in se zazrl v sodelavca.



[*-namenjeno Artroisu]


Nazadnje urejal/a Merlin 31/3/2010, 15:57; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 15:44

Ko je prišla še ena spolzgadovka, se ni menila zanjo, saj bo morda celo pomagala pri preurejanju dvorane. Spet se jim je zmešalo. Sovražim plese, ki jih moram nadzirati. Naletela je na skupinico vreščavih pihpuffovk. "Tišje," je zasikala skupinici in izvedla kratkotrajno tihomašno kletev nad najglasnejšima. Lažje se je premikala skozi množico, kot se je med božičnim plesom, saj je imela oblečene kavbojke, ki so bile na kar precej mestih lepo izprane in majico. Resda so njena oblačila bila precej poznanih znamk, a praktična in precej bolj udobna, kot rdeče krilo, ki ga je nosila zadnjič. Art je odprl vrata in množica se je usula v dvorano. Vsi so bili trezni in še kar mirni, Sarah pa je šlo na smeh, ko se je zavedla, kaj bo z večino oseb po nekaj kozarcih katerekoli izmed pijač. Zares pijani bojo šele po kakšni uri ali, dveh. Ampak takrat bodo pazili že učitelji in ne več predstavniki. Nasmehnila se je, ko je Art otvoril zabavo, sama pa se je umaknila na kraj, kjer je lahko pazila na množico učencev, čeprav se ji po nekaj minutah ni ljubilo več stati tam, zato je poniknila v množico in poiskala punč z dodatkom viskija.
Nazaj na vrh Go down
Evan Swarovski

Evan Swarovski


prispevki : 77
pridružen dne : 27/03/2010
starost : 30
kraj : In the loo

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 15:55

Evan je slišal, da na šoli trenutno poteka spomladanski ples zato se je pač odpravil do dvorane, oblekel se ni nič posebnega, črne hlače, črno srajco s kratkimi rokavi in belo kravato, tako da ni izgledal čisto za časom. Svoja zašiljena ušesa je nekoliko pokril z lasmi, da ne bi neprestano odgovarjal na isto vprašanje o njih. Odrinil je vrata in vstopil v precej glasno dvorano oz. terso, kjer je igral nek capovski bend, učitelji pa so se bolj skrivali po kotih. No, no to ni še nič, je pomisli in se opravil proti šanku po svojo najljubšo pijačo - malibu juice. Pijačo si je namešal v kozarec in se naslonil na ograjo terase. Ah ta šola. Zakaj sploh sem na tem plesu?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 16:22

((ekhem, Merlin, Evan, lah bi saj mau prebrala prejšnje poste. Dvorana je skoraj prazna. Tko da editajta, lah pa ignoriramo dele o pouni dvorani Wink))

Ko so se vrata v Dvorano končno odprla, je presenečeno ugotovila, da je v dvorani že nekaj ljudi; Elise, Sarah, Artrois in še neko dekle, ki ga ni poznala, pa tudi dva učitelja. Eden je sedel za šankom, drugi pa se je očitno pogovarjal z vampirjem. Malce se je ozrla in na stropu opazila srebrno-zeleno okrasje. Malce se je namrdnila in izpod mrežaste rokavice privlekla palico, čeprav naj jih na plesu nebi imeli. Z enim zamahom je sreebrno barvo spremenila v bronasto in dregnila Sarah, ki ji je bila najbližje. "No, no, kaj nisi ti zadolžena za okras? Jaz sem tudi predstavnica, pa sem špricala.". Malce se je zahehetala, nato pa nadaljevala: "Vsi pa tudi nismo spolzgadovci. No, lepo da sva se srečali. Grem po pijačo.". Šla je do pulta in si natočila kozarec punča. Sedla je zraven novega učitelja, ko je na njem opazila podrobnost: kljub temu, da je to očitno poskušal zakriti z lasmi, je izmed črnih pramenov gledala konica zašiljenega ušesa. "Glej no, koga imamo tu. Pravega vilinčka! Predvidevam, da si učitelj? Kaj boš pa učil?". Čeprav naj bi se do profesorjev vedla spoštljivo, je Anette to pravilo vedno prezirala. Kaj ji pa morajo? Naredila je požirek pijače, ko je začutila, da je nekaj drugačno. Čeprav je tisti, ki je dodajal alkohol okus in vonj precej dobro zakril, jo je vseeno malce zažgalo v grlu.
Nazaj na vrh Go down
Evan Swarovski

Evan Swarovski


prispevki : 77
pridružen dne : 27/03/2010
starost : 30
kraj : In the loo

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 17:01

Evanu se je približalo neko dekle s punčem v roki, ki ga je pozdravila z čudno idiotskim pristopom. Ah prekleta ušesa ... sicer na splošno ne pomenijo nič, vendar mi takoj vsak reče da sem vilinec, čeprav naša rasa naj ne bi več obstajala. Odkašljal se je in rekel: "Gospodična, če bi pravega vilinca tako ogovorili, bi verjetno že leteli s terase zato, se malo pomirite." Zavzdihnil je in nadaljeval: "Sicer pa so moja ušesa le ne preveč dober poskus uroka natezanja." Pa kaj še.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 17:31

Prisegel bi, da je Elise izgledala, kot da se je ugriznila v jezik ob njegovem komentarju. Kaj hocemo, gotovo se mi bo slej kot prej mascevala, ob tej misli se je le namuznil in se zopet ozrl k njej. "Podkupovanje pa res ni lepa cednost, gospodicna Lafayette. Od nekoga z vasim poreklom bi pricakoval bolj odraslo obnasanje."namenil ji je sirok nasmesek. "Odrasli to pocnejo malce bolj diskretno."je dodal in ugotovil, da je do tega prisla ze sama. Miganje z boki gotovo ni imelo prav nic s pocasnim ritmom, ki se je razlegal z odra. Vstal je in z v usodo vdanim vzdihom dejal "No, ko bom ze ravno pocel te nizkotnosti, hoce se kdo drug pijaco?"ne da bi pocakal na odgovor, za katerega bi se najslabsi napovedovalec prihodnosti ugotovil, da bo ja, se je obrnil na peti in se usmeril v mnozico. S pomocjo komolcev in vzklicnice 'Predstavnik prihaja!' je kmalu uspel priti do mizice s pijacami.

Na njihovo mizo je odlozil zalogo alkoholiziranega punca, nato pa se je posvetil moskemu, ki ga je ogovoril. Rahlo preseneceno je dvignil obrvi "Hm, gospod ucitelj, mislim, da ste malo zgresili."namenil mu je posmehljiv pogled. S prstom je pomignil v kot dvorane, kjer so nemocno stali ostalu ucitelji, ki so ze davno obupali nad nadzorovanjem divje mnozice. "Tamle je vasa druzba."namenil mu je pogled, ki je vseboval namig, naj se odstrani.

(nono, anettika, ne najedat drugim, ce sam ti narobe prebers Very Happy napisu sm, d se je u dvorano zvalila horda ucencov, kar nasplosno ukljucuje polnjene dvorane Wink)
Nazaj na vrh Go down
Elise Lafayette

Elise Lafayette


prispevki : 171
pridružen dne : 13/03/2010

Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime29/3/2010, 18:05

"Mogoče ni lepa čednost, je pa izjemno učinkovito," se je nasmehnila Elise. Bila je dobre volje in niti Artovo že dokaj nesramno zbadanje ne bo pokvarilo tega. Vsekakor pa bi njeno dobro voljo lahko kar hitro ubila truma razposajenih učenk, ki so se hihitale blizu mize. Preblizu, za njene pojme. Ko je Art izkoristil naziv predstavnika in se presenetljivo hitro vrnil s pijačo, je vzela enega izmed kozarcev in se mu prijazno zahvalila. "Mislim, da bom šla na zrak," je mimogrede navrgla, bolj iz vljudnosti kot iz namena, da bi bil kdo obveščen in odšla proti terasi. Njene korake je kmalu narekoval ritem pesmi in skoraj je odplesala proti koncu dvorane. Med redekoracijo je opazila obok, ki je vodil na teraso in upala je, da je bila ena redkih.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dvorana za Spomladanski ples Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana za Spomladanski ples   Dvorana za Spomladanski ples Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dvorana za Spomladanski ples
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Velika dvorana
» Dvorana za neuradni del zabave
» Dvorana za opravljanje izpitov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv-
Pojdi na: