Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Scarlett James Welcome
Scarlett James Settings
Scarlett James Letnicasi
Scarlett James Hogwartslarge
Scarlett James Honorplace
- - -
Scarlett James Staff

 

 Scarlett James

Go down 
AvtorSporočilo
Scarlett James

Scarlett James


prispevki : 45
pridružen dne : 01/05/2010

Scarlett James Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Scarlett James   Scarlett James Icon_minitime1/5/2010, 16:28

    ; opis

1. Pa mi za začetek povej tvoje ime in starost.
Scarlett James, stara pa sem dobrih 16 let.

2. Pri kolikih letih si izvedel/a, da si čarovnik/ca?
Pravzaprav sem vedela že od nekdaj. Stvar je v tem, da sem čistokrvna čarovnica, in ker so vsi v moji družini čarovniki, se je to pričakovalo tudi od mene. Sicer pa so se moje sposobnosti prvič pokazale pri mojih sedmih letih.

3. Kako se pa je to zgodilo?
Torej, imam starejšega brata, s katerim sva kot otroka preživela ogromno časa skupaj in počela različne neumnosti. Nekega dne naju je mama za nekaj trenutkov pustila sama, medtem ko je odšla po nekaj k sosedi. V tiste dobre pol ure, kar je ni bilo, nama je z Oliverjem uspelo popolnoma razmetati hišo. Seveda sva se v času, ko naj bi mama prišla domov, že lotila pospravljanja, ki nama nikakor ni šlo, v tistem trenutku pa je domov prišla tudi mama. Vedela sem, da se to ne bo dobro končalo, zato sem z roko precej razočarano zamahnila proti dnevni sobi. V naslednjem trenutku je vanjo vstopila mama in naju z bratom pohvalila, ker sva tako lepo pospravila. V trenutku mi je uspelo postaviti vse stvari na svoje mesto, in takrat je mama po izrazih na mojem in Oliverjevem obrazu ugotovila, kaj se je zgodilo. Čeprav je bila sprva nekoliko jezna, je bila kljub vsemu precej zadovoljna z menoj, saj je po pravici povedano, rahlo obsedena s čistočo.

4. Oprosti, slabše vidim. Se mi lahko opišeš?

Scarlett James 1001diannaagronpreview

V bistvu sem povsem povprečno dekle. Vsi pravijo, da sem izrezana mama, kar je zame pravzaprav kompliment. Roko na srce – saj sva si precej podobni. Imam dolge, svetle lase, ki so večino časa povsem ravni in obdajajo moj obraz, na katerem je nekaj značilnih potez, ki jih imajo vsi v naši družini. Moje oči so precej tople rjave barve. Ponavadi je na mojem obrazu mogoče najti osredotočen pogled, moje ustnice pa so večino časa ukrivljene v nasmešek, ki je vedno iskren. Moja postava je precej normalna. Po izgledu nisem ravno nekaj posebnega. Oblačim se povsem različno, to pa je ponavadi odvisno od mojega razpoloženja. Nikoli nisem bila obsedena s kakšno barvo, ki bi jo posebej rada nosila. Ponavadi imam oblečene kavbojke in majico. Obožujem prevelike puloverje s kapucami, ob tem pa imam ponavadi na sebi tesno oprijete kavbojke. Nikoli se ne oblačim pretirano punčkasto, ker ta stil pač ni zame. V moji omari je cel kup različnih oblek, ki jih dam nase le izjemoma, v omari pa so predvsem zaradi moje mame, ki še vedno ni povsem obupala nad idejo, da se bom navdušila nad vsem tem. Ne vem, jaz imam veliko raje preproste stvari.

5. Imaš kakšne posebne lastnosti?
Posebne lastnosti? Ne ravno.

6. Aha. Iz česa pa je sestavljena tvoja palica?
Dolga je 29 centimetrov, narejena je iz tisovine, v jedru pa ima feniksovo pero.

7. Za kaj pa je najbolj uporabna?
Za uroke. Pravzaprav za vse vrste le-teh, kar zna biti precej uporabno.

8. Lepo. Ali se kdaj misliš plaziti v prepovedani gozd?
Prepovedani gozd? V bistvu je precej verjetno, da me boste našli kje v bližini.

9. Kaj pa dom? V katerega bi najraje šel/šla?
Drznvraan ali pa Gryfondom. Res se ne morem odločiti.

10. Tvoj značaj; povej mi kaj o njem.
Sem ena izmed tistih oseb, ki predstavlja večini ostalih ljudi neznanko. Moj značaj? Sem izredno samozavestna, saj nikoli ne dovolim drugim, da bi hodili po meni ali kaj podobnega, prav tako pa nikoli ne bi samo stala in gledala, kako se nekomu drugemu godi krivica. Sem tudi precej energična oseba. Ne morem zdržati dolgo pri miru, prav tako pa sovražim občutek utesnjenosti. Na prvi pogled bi me ljudje najbrž opisali kot prijetno, precej vase zaprto osebo. Nihče me ne pozna zares, ampak saj tudi sama obožujem skrivnosti. Ne dovoljujem drugim ljudem, da bi vdirali v mojo zasebnost. Sem trmasta in večino časa tudi prijetna družba. Z mano se kljub vsemu ni težko spreti, saj svojega mnenja ponavadi ne držim ravno zase. Rada imam samoto in v njej uživam, prav tako pa se nikoli ne branim takšnih ali drugačnih pustolovščin. Sem izjemno samosvoja. In če povem po pravici, niti sama nisem povsem prepričana o vseh svojih lastnostih. V bistvu sem nepredvidljiva. Nesramna? Lahko bi tako rekli, ampak ne vedno. Najbolj srečna sem s kakšno dobro knjigo nekje na samem, ampak prav tako me je mogoče najti tudi v središču neke družbe.

11. Družina pa...
Na mojo velikansko nesrečo sem se rodila v eni izmed tistih velikih družin, kjer hišo vsak vikend zasedejo sorodniki iz vseh mogočih krajev. A kakorkoli že, oba moja starša sta čarovnika, prav tako pa tudi vsi njuni predniki. Moj oče, Alexander, je zaposlen na Ministrstvu, medtem ko moja mama Victoria dela za Preroške novice. Imam starejšega brata, ki mu je ime Oliver. Pravzaprav smo precej običajna družina. Veliko časa preživljamo skupaj, čeprav si ne bi mogli biti bolj različni. Oče je eden izmed tistih čarovnikov, ki živijo za delo, medtem ko mami veliko več pomeni dom in čistoča ter urejenost – vedno in povsod. Moj brat je trenutno nekje v Romuniji, kjer se ukvarja z zmaji, ki jih je vedno oboževal. Jaz pa – no, jaz sem pač jaz. Kljub vsemu smo precej zaščitniški en do drugega in pravzaprav včasih pomislim, da sem lahko srečna, ker imam takšno družino.

12. Aha. Hvala, da si odgovoril/odgovorila na vsa vprašanja. Kmalu izveš, v kateri dom te bomo vtaknili.

    ; imetje

▫️ palica in ostale stvari za šolo
▫️ knjige
▫️ podgana po imenu Moonster
Nazaj na vrh Go down
 
Scarlett James
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv :: Kotički uporabnikov-
Pojdi na: