Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Amber Amanda Malfoy Welcome
Amber Amanda Malfoy Settings
Amber Amanda Malfoy Letnicasi
Amber Amanda Malfoy Hogwartslarge
Amber Amanda Malfoy Honorplace
- - -
Amber Amanda Malfoy Staff

 

 Amber Amanda Malfoy

Go down 
AvtorSporočilo
Amber Amanda Malfoy

Amber Amanda Malfoy


prispevki : 6
pridružen dne : 18/05/2010

Amber Amanda Malfoy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Amber Amanda Malfoy   Amber Amanda Malfoy Icon_minitime4/6/2010, 18:06

1. Pa mi za začetek povej tvoje ime in starost.
Sem Amber Amanda Malfoy. Stara sem 17 let.

2. Pri kolikih letih si izvedel/a, da si čarovnik/ca?
Pri 9 letih in pol.

3. Kako se pa je to zgodilo?
Imela sem sošolca v bunkeljski šoli. Bil je čarovnik, mene pa je izival, da sem bunkeljka. Nisem vedela, kaj to pomeni, a čez nekaj trenutkov je izginil. Čez nekaj dni so ga našli v afriki.


4. Oprosti, slabše vidim. Se mi lahko opišeš?
Imam dolge črne ravne lase in zeleno-modre oči. Moj nos je naravno lep. Imam dolge črne trepalnice in večkrat gledam ukazovalno. Moja postava je vitka in visoka. Oblačim se p zadnji modi in veliko se ličim, da sem videti bolj zapeljiva. Imam tudi naravno bele ravne zobe, tako da se za mano obrne marsikatera fantovska glava.

5. Imaš kakšne posebne lastnosti?
Skoraj sem že mag, po videzu pa imam na desnici majhno brazgotino v obliki violinskega ključa.


6. Aha. Iz česa pa je sestavljena tvoja palica?
Je iz hrastovine, v njej pa je dlaka volkulje in harfina struna. Ne smemo pozabiti na mikroskopsko majhen diamant. Je črn rdeče barve, na njej pa je naše družinsko znamene.

7. Za kaj pa je najbolj uporabna?
Najbolj za lepotne uroke in za spreminjanje oblike.

8. Lepo. Ali se kdaj misliš plaziti v prepovedani gozd?
Hmmm... ja, bi se reklo.

9. Kaj pa dom? V katerega bi najraje šel/šla?
Nikakor si ne želim v pihpuff ali drznvraan. Najbolje bi bilo, če bi bila sprejeta v gryfondom ali v spolzgad.

10. Tvoj značaj; povej mi kaj o njem.
No, ja. O tem ne bi govorila, ampak vam bom povedala. Imam neverjetno pomešan značaj. Vsak dan sem drugačna. Od pridne punčke, pa do hudobne ženske. Preziram bunkeljne in čarovnike, ki me izivajo. Vsakega napadem takšno ali drugačno čarovnijo. Odvisno od mojega dnevnega razpooženja.


11. Družina pa...
Moja starša, Lucia in Mark sta prijazna človeka. Mark je bil v madosti v spolzgadu, Lucia pa v gryfondomu. Čeprav sta se domova sovražila, sta se Mark in Lucia zelo privlačila. Nikakor nisem edinka, saj imam 7 let mlajšega brata, ki mi neprestano para živce. Zaradi njega se večkrat zapram v svojo sobo in poslušam glasbo ali berem. Starša sta znana igralca quditicha

12. Aha. Hvala, da si odgovoril/odgovorila na vsa vprašanja. Kmalu izveš, v kateri dom te bomo vtaknili

1000 Guldov
Nazaj na vrh Go down
 
Amber Amanda Malfoy
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Loryna Isabelle A. Malfoy

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv :: Kotički uporabnikov-
Pojdi na: