Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Eira Serafina Knight Welcome
Eira Serafina Knight Settings
Eira Serafina Knight Letnicasi
Eira Serafina Knight Hogwartslarge
Eira Serafina Knight Honorplace
- - -
Eira Serafina Knight Staff

 

 Eira Serafina Knight

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Eira Serafina Knight Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Eira Serafina Knight   Eira Serafina Knight Icon_minitime20/6/2010, 18:13

1. Pa mi za začetek povej tvoje ime in starost.
Moje ime je Eira Serafina Knight. Stara sem 15 let.

2. Pri kolikih letih si izvedel/a, da si čarovnik/ca
To sem izvedela pri 7 letih.

3. Kako se pa je to zgodilo?
Zgodilo se ni nič posebnega. Z starši smo bili na vlaku. Mama in oče sta se začela pogovarjati z nekim človekom, ki je imel pri sebi palico. Ker sem bila zvedava, sem mu jo ukradla iz žepa. Takrat me je mama hudo okregala in mi rekla, da je ta stvar nevarna. Sestra mi je zvečer povedala, da smo čarovniki. Nekaj dni kaseje pa sta mi to potrdila še moja starša.

4. Oprosti, slabše vidim. Se mi lahko opišeš?
Moj videz ni prav nič poseben. Imam dolge skodrane lase, ki so rdečkesto rjave barve. Imam fru fru. Moja polt je zelo svetla. Imam redča lica in zeleno rjave oči. Vsak dan se tudi namažem z črno barvico. Zelo rada se oblačim v svetla oblačila. Na rokah nosim 7 zapestnic in 2 zlata prstana. Za ušesom imam zelo majhno znamenje.

5. Imaš kakšne posebne lastnosti?
Moja posebna lastnost je, da zelo dobro s pogledom premikam stvari.

6. Aha. Iz česa pa je sestavljena tvoja palica?
Moja palica je izdelana iz prestižnega kostanja. Dolga pa je 30,1 cm.

7. Za kaj pa je najbolj uporabna?
Moja palica je najbolj uporabna za premikanje stvari in seveda navadnega čaranja...

8. Lepo. Ali se kdaj misliš plaziti v prepovedani gozd?
Hm, mogoče pa res.

9. Kaj pa dom? V katerega bi najraje šel/šla?
Mislim, da to ni pomembno.

10. Tvoj značaj; povej mi kaj o njem.

Sem zelo samostojno dekle. Rada se pogovarjam o različnih rečeh. Vedno poskušam biti prijazna in zvesta svojim načelom. Rada tudi dam možnost vsakemu izraziti svoje mnenje. Zelo rada igram na Panovo piščal. Doma vsi zelo radi beremo in se pogovarjamo, zato imam bujno domišljijo. Osebno obožujem zgodovino. Z mojo mamo se pogostokrat pogovarjava o zgodovinskih filmih. Rada sem tudi v naravi.

11. Družina pa...
Moj oče Ludwig Knight je po poklicu učitelj Matematike. Je čistokrven čarovnik, ampak nikoli ne čara. Tudi moja mama Marisa Knight je čistokrvna čarovnica. Po poklicu je učiteljica Biologije čarobnih bitij. Tudi ona zelo rada bere.
Imam starejšo sestro Zataro Malvino Knight Porck. Stara je 25 let. Šola pa se za odvetnico čaranja. Ima moža, ki je prav tako čarovnik. Ime pa mu je Gwener Porck. Star je 27 let. Je zelo prijazen in z mano velikokrat igra baseball.



Imetje: Imam 1000 guldov.

Imetje:

- Šolske potrebščine
- Palica
- Obleke
- Mačka Xnox


Eira Serafina Knight Renesme-carlie-cullen
Nazaj na vrh Go down
 
Eira Serafina Knight
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Knight's gold

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv :: Kotički uporabnikov-
Pojdi na: