Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Kabinet učitelja čarobnih napojev Welcome
Kabinet učitelja čarobnih napojev Settings
Kabinet učitelja čarobnih napojev Letnicasi
Kabinet učitelja čarobnih napojev Hogwartslarge
Kabinet učitelja čarobnih napojev Honorplace
- - -
Kabinet učitelja čarobnih napojev Staff

 

 Kabinet učitelja čarobnih napojev

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
HARPER BLUE
Admin
HARPER BLUE


prispevki : 152
pridružen dne : 16/08/2010

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime23/8/2010, 11:46

Kabinet učitelja čarobnih napojev
Kabinet Watsona Jeremya Blacka je v rdečo-zlati barvi.
Soba diši po lilijah, ki rastejo v lončkih poleg pisalne mize.
Ta je lepo pospravljena. Na njej je polno slik profesorjeve družine
. Nasproti pisalne mize stoji majhna omara v kateri je pospravljeno
polno majhnih napojev, ter kozarcev v katerih so sestavine za razne napoje.
Nazaj na vrh Go down
Watson J. Black

Watson J. Black


prispevki : 22
pridružen dne : 23/08/2010
kraj : Turn around

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime25/8/2010, 14:14

Po času kosila, je Watson odprl vrata kabineta, ter se nasmehnil. Njegova najljubša soba v tem času. Čez pol ure naj bi se začela njegova prva ura čarobnih napojev in moral je priznati, da je bil pošteno prepoten. Odprl je predal omare, v kateri je imel dve rezervni majici, za pod plašč in ven potegnil rdečo. Slekel si je prepoten, ko je pri vratih potrkalo. Hitro si je oblekel novo majico, ter si čezenj potegnil pulover z znakom Gryffindorja. Ker ni bilo hladno je plašč obesil na majhno kljukico ob vratih. "Kar naprej!" Je rekel ter se delal, kot da ga je nekdo zmotil ob pripravljanju na uro čarobnih napojev. Sedel je za mizo ter se nasmehnil.


[Kdorkoli hoče!]
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 04:58

Ravno so pokosili, in Loryna se je odpravila na obisk k novemu učitelju na šoli. Preden je potrkala, si je še poravnala plašč. Nato je vzdignila pest, in trikrat udarila po vratih. Kmalu se je zaslišal "Naprej" in Lory je odrinila vrata in vstopila naprej. Uu super, Gryfondomec! je pomislila, ter se nasmehnila. "Sem Loryna Isabelle Avril Malfoy, peti letnik Gryfondoma. Ampak imam en problem. Novo šolsko leto je, jaz pa si nisem mislila, da bom hodila k napojem, in po pomoti nisem kupila učbenika. Sicer je že naročen, a pride komaj jutri, kar pa mi ne bo pomagalo pri današnji dvojni uri." Našobila je ustnice. "Kaj pa naj naredim"? se je pozanimala.
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Watson J. Black

Watson J. Black


prispevki : 22
pridružen dne : 23/08/2010
kraj : Turn around

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 10:07

Ko je v njeggov kabinet vstopilo dekle se je Wats samo zagledal v njene oči. "Hm dober primer." Je začel nakladati, nato pa ji pokazal svoj tišični nasmeh. "Zmeniva se takole. Jaz ti danes posodim rezervni učbenik, ti pa mi narediš predstavitev čarobnega napoje, ki se imenuje Akoidrisis. Vse ti piše na strani deset, poglavje pa je dolgo osem strani, tako, da lahko nam predstaviš dve po želji tri strani. Bo šlo? Seveda, če boš rabila pomoč pridi po čarobnih napojih k meni, vredu?" S to metodo je že nekaj let navajal učence, da bi pridno sodelovali pri urah. In letos je bila to njegova prva ura na tej šoli, zato je upal, da bodo učenci razumeli njegovo taktiko. Iz predala na levi strani pisalne mize je potegnil ven star učbenik in ga podal učenki. "Izvoli."
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 10:32

Sprejela je profesorjev učbenik in si ga zatlačila v torbo. "Zmenjeno" je dogovorila. Že se je napotila proti vratom, ko se je spomnila. "Aja, seveda. Profesor Watson, kdo je sedaj naš predstojnik? Ker je očitno vsako leto drug. McHuddura pa je odšla z šole. A zakaj?" Spustila je pogled. "McHuddura je zdržala največ časa. Upam, da boste vi podrli njen rekord." Že je dala roko na kljuku in nameravala oditi.
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Watson J. Black

Watson J. Black


prispevki : 22
pridružen dne : 23/08/2010
kraj : Turn around

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 10:49

"Jaz? Dvomiš vame?" Podlo se je nasmehnil. "Koliko si stara?" Noge je dal na mizo nato pa začel žvečiti ustnico kot bi se dolgočasil, vendar se ni. Prav nasprotno užival je v njunem pogovoru. "Jaz sem vaš novi predstojnik, in zdržal bom dolgo časa. Verjemi!" Iz omare je potegnil čokoladne žabice, ki jih je oboževal. "Vem, da ne bi smel vendar, boš eno?" Iz vrečke je potegnil dve ter eno dal Loriny.
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 11:10

"Nikakor ne dvomim v vas. Pravim le, da je bilo tudi mnogo drugih sposobnih, a se niso..." Ustnice je zakrivila v prefrigan nasmešek, "Obdržali na tem mestu." Ušel ji je smeh. "16" je povedala svojo starost. "Upam, da bo res tako." Navihano se je nasmehnila. "Seveda, hvala" se je zahvalila za čokoladno žabico in ji odgriznila glavo. "Nisem nameravala rečti, da dvomim v vas" se je zahihitala. "Saj vam verjamem" je prikimala in se komaj zadrževala, da ni planila v smeh, saj jo je pogovor z profesorjem zelo zabaval.
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Watson J. Black

Watson J. Black


prispevki : 22
pridružen dne : 23/08/2010
kraj : Turn around

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 17:34

" Je že vredu." Nasmehnil se je ter ji pokazal, naj končno le sede. " Si pa že velika punca. Imaš fanta?" Upal je, da mu bo vsaj malo zaupala. "Seveda, če nočeš govoriti o tem, ti ni treba." Pojedel je svojo čokoladno žabico, ter se obrnil k Loriny. "Tukaj imaš malo, mislim, čokolado imaš." Nasmehnil se ji je ter ji s prstom odstranil čokolado, ki jo je imela na ustnicah.
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 17:50

Loryna je zardela, ko ji je profesor odstranil čokolado iz ustnic. Ponovno, kot pred nekaj leti, si je obljubila, da bo od sedaj naprej zmerom z seboj nosila ogledalce, da se bo po jedi pogledala, da ni slučajno umazana. "Hvala" je zamrmrala. "Fanta? Ne. Trenutno sem samska." Pokimala je z glavo. "Saj to ni nič takšnega" se je nasmehnila. Sedla je na stol in prekrižala noge. "Seveda pa prej nisem nameravala biti predrzna" je spet načela prejšnjo temo.
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Watson J. Black

Watson J. Black


prispevki : 22
pridružen dne : 23/08/2010
kraj : Turn around

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime26/8/2010, 19:26

"Hei, punca ne skrbi. Sem že pozabil." Nasmehnil se ji je. "Imaš rada napoje?" Upal je, da ji s tem bednim vprašanjem ni naredil zmede. "Kakor koli, upal sem, da me boste imeli rajši če bom zabaven in hkrati uglejen."
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime27/8/2010, 13:29

Zasmejala se je. "To ja, tako je ponavadi" je odgovorila učitelju. "Napoje imam rada. Ampak prejšnjega učitelja nisem prenesla. Mislim, predprejšnjega. Resno, bil je nekako... Mislim, da je bil jedec." Torbo je povlekla v svoje naročje. Arrrr ta učitelj pa je... Zelo privlačen je pomislila in stresla z glavo. Nehati moram z takšnimi mislimi!
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Watson J. Black

Watson J. Black


prispevki : 22
pridružen dne : 23/08/2010
kraj : Turn around

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime27/8/2010, 18:13

Med tem, ko se je učenka odpravljala se je Watson zdrznil ob pogledu na njeno telo. Bila je tako ljubka in lepa, privlačna. "Že greš?! Je trapasto vprašal, ter se pri tem zasmejal. "Oprosti, vendar, če hočeš se lahko še kdaj dobiva. Užival sem ob pogovoru s tabo in veselilo me je, da sem te spoznal. Tako ali tako pa se vidiva čez deset minut." Butnil se je v nogo češ naj bo že tiho. Nato je pogledal na uro, ki je kazala pet do začetka ure. "Iti morava. "
Nazaj na vrh Go down
Loryna Malfoy

Loryna Malfoy


prispevki : 262
pridružen dne : 24/10/2009
starost : 26
kraj : Bradavičarka

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime27/8/2010, 18:38

Učitelj ji je zastavil vprašanje, če že gre, in Loryna se je zasmejala. "Ja, ker bo ura čez dobrih pet minut" Med smehom je odprla vrata in si oprtala torbo na ramena. "Ja, seveda, lahko" je odgovorila na profesorjevo vprašanje. Naenkrat je nekaj zružilo in Lory je na tla skoraj spustila torbo. "Je vse v redu?" se je pozanimala. Očitno je bilo, saj je profesor rekel "Iti morava." Z rahlim nasmeškom na obrazu je prikimala, ter stopila ven skozi vrata. Napotila se je proti učilnici za napoje.
Nazaj na vrh Go down
https://harry-slo.slovenianforum.com
Watson J. Black

Watson J. Black


prispevki : 22
pridružen dne : 23/08/2010
kraj : Turn around

Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime28/8/2010, 11:12

(Nad v učilnici. Lahko se nama pridruži še kdo)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kabinet učitelja čarobnih napojev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet učitelja čarobnih napojev   Kabinet učitelja čarobnih napojev Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kabinet učitelja čarobnih napojev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv-
Pojdi na: