Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Dekliške spalnice - Page 2 Welcome
Dekliške spalnice - Page 2 Settings
Dekliške spalnice - Page 2 Letnicasi
Dekliške spalnice - Page 2 Hogwartslarge
Dekliške spalnice - Page 2 Honorplace
- - -
Dekliške spalnice - Page 2 Staff

 

 Dekliške spalnice

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime22/5/2010, 14:30

Cecilia se je zasmejala in rekla "Oprosti Paulin, ker te prekinjam, midve sva prej živele v središču Pariza, ampak na žalost samo 5 let. Potem smo se preselili v Anglijo, kjer je prej živela najina mama in dedek ter babica. Oče in mama sta se spoznala v Parizu, kjer sta študirala. Oče frančoščino, mama pa operno petje" Je rekla ter iz predala vzela čokoladne žabice in rekla " Bo katera od vas midve jih obožujeva!" In ji ponudila.
Nazaj na vrh Go down
Pauline L. Hendson

Pauline L. Hendson


prispevki : 55
pridružen dne : 07/05/2010

Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime22/5/2010, 14:54

"Nič hudega. Samo trenutek," je rekla Cecilii in se nato obrnila proti Danieli. "Ja, včasih so starši res smešni. Sem pa v prvem letniku." In prav je imela: res bi bilo potrebno malce popihati v brezveterno stanje med poukom. "Jaz pa živim v Walesu. Imamo podeželjsko hišo iz kamenja. V primerjavi z domovi drugih - dvorci, je prava škrbina. A mi je zelo všeč. Kakšna pa je vaša hiša?" je vprašala ter se ji prijazno nasmehnila in se nato obrnila proti Cecilii. "Kakšna pa je vajina hiša?" jo je vprašala medtem, ko je iz vrečke poskušala vzeti eno imed poskakujočih žabic. Ko jo je končno dobila, jo je stlačila v usta ter so obrnila in stegnila proti njenemu predalniku iz katerega je privlekla bobke Bertieja Brucha.
Nazaj na vrh Go down
Collette Haley

Collette Haley


prispevki : 10
pridružen dne : 20/05/2010

Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime23/5/2010, 11:29

Collette pogledala Cecilio in se ji zasmejala saj se je z žabicami, kar basala. "Cecilia nima časa, da bi povedala saj je z žabice." in Collette ji je povedala, da najin dvorec najde pri"domovi učencev in učiteljev" tam je opis boljše prikazan. ž
Collette je vprašala Cecilio če ji da kaj žabic, ker jih tudi ona obožuje. Vzela je žabice in se pogovarjala še z ostalimi dekleti iz sobe.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime23/5/2010, 15:43

"Požeruh" Je rekla Colletti in prazno vrečko z žabicami vrgla v koš. "Katera od vas rada bere? Jaz se grozno rada učim. Ko nama je oče predlagal, da greva na kampiranje, sem jaz raje ostala doma in se učila" Je rekla in se namuznila. " Daniela koliko si pa ti stara?" In se ji nasmehnila. Punca je bila tako zelo lepa. In tudi prietna, mogoče se jih je na začetku malce prestrašila ampak sedaj je uživala v pogovoru z njimi. Cecilia je pomislila mogoče bi kasneje lahko odšle v park, dan je poln dogodivščin in mogoče bi se lahko splazile v Prepovedani gozd. Najprej jo je misel na gozd stresla, ampak s prijateljicami bi bilo gotovo vse vredu Pomela si je oči in odšla v žensko stranišče.
Nazaj na vrh Go down
Daniela I. Dormiens

Daniela I. Dormiens


prispevki : 30
pridružen dne : 03/02/2010
starost : 27
kraj : Bradavičarka

Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime23/5/2010, 19:13

Daniela je vzela čokoladno žabo in se zahvalila. Potem se je obrnila k Cecilii: "Operno petje? Uau. Gotovo je odlična pevka. Sicer sem bila pa ravnokar stara 14. Živim pa kar v observatoriju, nekoliko ven iz vasi. Oče je astronom, to pa že veste." Potem se je ulegla na posteljo. "Resnično ni nevem kaj. Imam pa svojo sobo in pa ogromno knjižnico. Že od malih nog obožujem branje. Je kar prostoren in imamo tudi nekaj posestva, kjer se lahko podim z metlo," se je zahihitala. "Prava sreča, da živimo blizu čarovniške vasi. Če bi me videli bunklji..." Potem se je zdrznila in vprašala: "Je, Cecilia slučajno omenjala park ali prepovedani gozd?" Zmedeno se je ozrla okoli sebe.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime23/5/2010, 19:23

Cecilia je prišla iz WC-ja in vprašala Danielo " Hm ali ti bereš misli?" Nasmehnila se je rahlo boksnila Collette. " Veš tudi midve obožujeva branje, doma imamo zelo zelo veliko starinsko knjižnico." Punci sta se začeli smejati. " Ja prej sem omenjala prepovedani gozd ali pa park, ker vreme je res lepo in dobro bi ga bilo izkoristiti kajne Tetty?" Collette je le prikimala.. " Če hočeta se nama lahko pridružita?" In pogledala skozi okno.

http://farm4.static.flickr.com/3410/3411964660_8a7a0bf2a3.jpg
Naša starniska knjižnica


Nazadnje urejal/a Cecilia Haley 28/5/2010, 14:01; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Daniela I. Dormiens

Daniela I. Dormiens


prispevki : 30
pridružen dne : 03/02/2010
starost : 27
kraj : Bradavičarka

Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime23/5/2010, 19:34

Daniela je zardela in rekla: "Ja, res včasih berem misli. Večinoma je zelo zoprno." Potem se je nasmehnila: "Res je krasno vreme. Pojdimo v park. Tam je ob tem letnem času res lepo.. "
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime23/5/2010, 19:39

"Ja, to bi bilo super!" Sta Collette in Cecilia zavpili obe v en glas. Začele so se smejati " Veš meni ni dobro, da je najina mama operna pevka.Nikoli nima lasa za nas, saj je bila skoraj ves čas z doma. Pogosto ima zelo veliko koncertev. Sedaj se pripravlja na izpite za profesionalno opreno pevko tako, da ima še skoraj manj časa kakor prej, da bi imeli normalno družinsko živlenje. Pri tem najbolj trpi Coleandra najina mlajša sestra, saj nima nikogar, da bi se z njim igrala. Mah pa saj ni važno pojdimo raje v park, Paulina greš z nami?"
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dekliške spalnice - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dekliške spalnice
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dekliške spalnice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv-
Pojdi na: