Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
forum v prenovi ; odprtje aprila 2012
Dekliške spalnice Welcome
Dekliške spalnice Settings
Dekliške spalnice Letnicasi
Dekliške spalnice Hogwartslarge
Dekliške spalnice Honorplace
- - -
Dekliške spalnice Staff

 

 Dekliške spalnice

Go down 
AvtorSporočilo
Guest
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime27/10/2009, 11:50

Tukaj spijo pihpuffovke.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime16/1/2010, 19:38

Ana Lucia je vstopila. Vzela je kovček,ga odprla in zmetala obleke ven in jih pospravila v omaro. Vzela je svojo palico in jo pospravila v žep. Nato je hitro odhitela ven.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime17/1/2010, 12:18

Ana Lucia je iz knjižnjice prinesla knjigo o bunkeljih. Začela je brati in bunkelji so ji postali všeč.

Odlomek iz knjige:
Bunkelji so ljudje,ki ne poznajo čarovnije. Bradavičarka je pred njimi zaščitena,kot razpadajoča graščina.

To si je Lucia zapisala na list in ga pospravila v svojo mapo. Nato je odnesla knjigo nazaj v knjižnjico.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime2/2/2010, 19:24

Prispela je v sobo. Začela se je učiti. Nato je odšla v sovji stolp.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime13/2/2010, 19:36

Prišla je v sobo. Nato se je napotila v kopalnico. Začela se je tuširati. Kapljice vode so tekle po njenem telesu. Bil je tako lep občutek. Ko se je stuširala si je z čarovnijo posušila lase. Z krtačo si je šla čez svoje lepe rjave lase. Nato je spet odšla v kopalnico in si sprala ličila, umila obraz in zobe. Svojo uniformo in plašč je pospravila. Iz omare je vzela prelepo spalno srajco. Nadela si jo je in se pogledala v ogledalo. Njena podoba ji je bila všeč. Skočila je v posteljo. Ogledala si je spalnico. Bila je lepa in predvsem lepa. Zaslišala je grozno smrčanje. To je ni motilo. Vzela je učbenik za OPMS. Prebirala ga je, ker jo je zanimala snov. Po uri prebiranja ga je pospravila in se pokrila z debelimi odejami ter zaspala.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime27/2/2010, 15:40

.


Nazadnje urejal/a Hathor Torcido 28/2/2010, 15:54; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime28/2/2010, 10:21

Ana Lucia se je zbudila ob sikanju kače. "Saj nisi Spolzgadovka!" je Lucia prestrašeno zadrdala. "Kdo si?" je vprašala neznano dekle. Pogledala je kačo. Čakala je na odgovor po njenem Spolzgadovke.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime14/3/2010, 16:49

Ana Lucia je prišla v sobo. Bila je izjemno jezna. Slekla je oblačila in jih z urokom očistila. Oblačila je pospravila v omaro. Odšla je v kopalnico. Stuširala se je. Z urokom je posušila lase. Z krtačo za lase se je počesala. Vzela je palico. Z urokom si je zravnala lase in pričarala oblačila, ki so bila popolnoma sveža. "Kakšna trapa" si je mrmlala. Oblačila je oblekla. Bodi mirna, si je mislila. Odšla je iz sobe.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime20/3/2010, 17:59

Prišla je v spalnico. Vsedla se je na posteljo. Začela je razmišljati o družini. Deževalo je zelo močno. Zaslišal se je tresk-bum. Odprla je okno. Noter je priletela sova. Imela je pismo. Ana je mislila, da je pismo za koga drugega. Takrat je ptica priletela do nje in ji dala pismo. Hitro ga je odprla. Vsebina pisma ni bila vesela. Kaj misli s tem, je premišljevala o Vanessinemu pismu. Takrat je opazila, da je sova v gobcu držala še eno pismo. Previdno ga je vzela in odprla kuverto. Začela je brati. "Kaj" je rekla. Po licu so ji polzele solze. "To ne more biti res" je jokala.

Žal mi je za tvojega očeta.
Vanessa


Tvoj oče je umrl. To mi je težko reči, ker nisem del vaš družine. Ob tem pismu zelo jokam verjemi mi. Zelo mi je žal. Pazila bom na tvojo sestro. Zdaj je v redu jaz pa ti pišem pismo. Želim ti vse najboljše. Lepo se imej v šoli in pridi domov saj te sestra zelo pogreša. In tudi jaz. Spet jaz saj sploh nisem del družine. Zelo nam je težko, ker tebe ni tukaj. Vem, da imaš v šoli obveznosti. Dobro se uči. Sarah Amber bom čuvala. Tvojega očeta so ubili jedci. Žal mi je, da si ostala sirota. A zdaj imaš mene in tvojo sestrico. Vem, da ga nič nebo vrnilo, a vseeno. Moram iti Sarah Amber me kliče.
Pozdrav, Angelina
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dekliške spalnice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dekliške spalnice   Dekliške spalnice Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dekliške spalnice
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dekliške spalnice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: [ arhiv ] :: arhiv :: Arhiv-
Pojdi na: